2017 Yılı Son Muhasebe Eğitimi

İlimiz Gaziantep düzeyindeki tüm muhasebe birimlerinde ve muhasebe birimlerine bağlı tüm harcama birimlerindeki mali işlerde görevli personele , Defterdarlığımız İlçe ve Merkez birimlerdeki mali işlerde görevli personele, Defterdarlığımız Defterdarlık Uzmanı Furkan YUMRUK ve Defterdarlık Uzmanı Nilay ŞAHİN tarafından İlimiz Vergi Dairesi Başkanlığı Konferans Solununda 26-28/12/2017 tarihleri arasında 3 grup halinde YENİ DEVLET MUHASEBE BİLİŞİM SİSTEMİ ve YENİ HARCAMA YÖNETİM SİSTEMİNİN ANLATILMASINA YÖNELİK EĞİTİM YAPILMIŞTIR.


NAKLEN TAYİN

Bakanlığımız tarafından yapılan Ünvan Değişikliği Sınavını kazanarak, Bakanlığımız İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığına teknisyen olarak atanan Ziya GÜMÜŞAY ve Tayyar PANAVUR'a Defterdarlığımız tarafından yemek düzenlendi. Ayrıca kendilerine Sayın Defterdarımız Metin TAMKOÇ tarafından Teşekkür Belgesi verildi.


NAKLEN TAYİN (Akif Yurtalan)

IMG 4467Defterdarlığımız Milli Emlak Müdürlüğünde Milli Emlak Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Akif YURTALAN Bakanlığmıız Görevde Yükselme Sınavını kazanarak, Mardin Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğüne Milli Emlak Müdürü atanmış Defterdarımız Sayın Metin TAMKOÇ tarafından kendisine Defterdarlığımızdaki hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi verilmiştir.

2017 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Defterdarlığımız Merkez ve İlçe Birim Amirlerinin Katılımıyla Sayın Defterdarımız Metin TAMKOÇ Başkanlığında 27.09.2017 Tarihinde Değerlendirme Toplantısı Yapılmıştır.


Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker